اموزشی

بزرگترین مرکز فروش آنلاین باکس خانگی

بزرگترین مرکز فروش آنلاین باکس خانگی

باکس خانگی ماینر در سایزها و ظرفیت های مختلف توسط فروشگاه اینترنتی ماین باکس عرضه می شود. باکس ماینرهای عرضه شده دارای امکانات و تجهیزات کامل از جمله تهویه مطبوع، سیم کشی داخلی، صداگیری تا ۸۵ درصد و کلید و پریز است. همچنین امکان کنترل از راه دور باکس ماینر از طریق ریموت کنترل وجود دارد.

باکس خانگی ماینر

استخراج ارز دیجیتال به دلیل سودآوری خوبی که دارد تبدیل به یکی از کسب و کارهای پرطرفدار شده است.

برای ماینینگ احتیاج به دفتر کار و شرکت ندارید بلکه می توان با داشتن یک دستگاه ماینر و کامپیوتر پیشرفته اقدام به استخراج ارز دیجیتال نمود.

مشکل بزرگی که کاربران خانگی ماینینگ با آن درگیر هستند، صدای بلند دستگاه ماینر و حرارت بالای آن است. این موضوع موجب مزاحمت و ناراحتی برای ساکنین شده و در شب هنگام با اختلالات خواب همراه است.

برای رفع این مشکل باکس ماینرهای خانگی به بازار عرضه شده اند. باکس ماینرهای خانگی با کاهش صدای دستگاه ماینر و پایین آوردن دما به بهبود عملکرد دستگاه منجر می شوند. با توجه به تمام موارد خرید باکس ماینر خانگی به کاربران خانگی توصیه می شود.

خرید باکس ماینر خانگی

خرید باکس ماینر برای کاربران خانگی تبدیل به یک ضرورت شده است. باکس ماینرهای خانگی مانع نفوذ گرد و غبار به داخل دستگاه شده و با ایجاد محیط خنک همانند محیط داخل کولرهای آبی، باعث کاهش دمای ماینر می شوند.

تهویه هوای اطراف دستگاه توسط هواکش، تهویه مطبوع و لوله های ورود و خروج هوا انجام می شود. باکس ماینرهای خانگی دارای سیستم کنترل از راه دور است.

با این سیستم می توانید حتی از درون اتاق خواب و یا اتاق مطالعه خود دستگاه را کنترل کنید. داخل باکس ماینر به طور کامل سیم کشی شده است.

کلید و پریز مینیاتوری و برق سه فاز تعبیه شده در درون باکس سهولت اتصال ماینر به برق را به همراه دارد.

همچنین با استفاده از دستگاه های کاهنده مصرف برق، استفاده از باکس ماینر با کاهش مصرف انرژی همراه است. این موضوع برای کاربران خانگی مقرون به صرفه است.

مرکز فروش آنلاین باکس ماینر خانگی

فروشگاه آنلاین ماین باکس مرکز فروش انواع باکس ماینرهای خانگی محسوب می شود. کاربران از هر نقطه ایران می توانند برای سفارش انواع باکس ماینر از طریق ماین باکس اقدام نمایند. امکان پرداخت اینترنتی و تحویل در محل برای مشتریان وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *