اموزشی

باکس خنک کننده ماینر چیست و چه ویژگی هایی دارد

باکس خنک کننده ماینر چیست و چه ویژگی هایی دارد

باکس خنک کننده ماینر با داشتن سیستم تهویه مطبوع، هواکش، جت فن و پوشش سلولزی در دیواره باکس منجر به خنک شدن هوای داخل دستگاه می شود. باکس ماینرهای خنک کننده با تجهیزات پیشرفته کاهش صدای دستگاه، کاهش مصرف برق و در نهایت افزایش کارایی دستگاه ماینر را به همراه دارند.

باکس خنک کننده ماینر

یکی از مشکلاتی که کاربران ماینر با آن مواجه هستند، حرارت بالای دستگاه ماینر هنگام کار کردن است. دستگاه پس از مدتی کار کردن حرارت بالایی ایجاد می کند.

این دمای بالای دستگاه ماینر موجب افزایش مصرف برق، افزایش دمای محیط، افزایش صدای دستگاه و در نهایت کاهش عملکرد و ایجاد مشکل برای کاربران می شود.

برخی کاربران روش های غیر حرفه ای و کارشناسی برای کاهش دمای دستگاه ماینر بکار می برند. هر کدام از این روش ها کارایی کمی داشته و موجب کاهش عمر مفید دستگاه می شود.

به عنوان مثال استفاده از کولر آبی موجب ایجاد رطوبت بر روی دستگاه ماینر و آسیب به دستگاه پس از مدتی خواهد شد. همچنین استفاده از آب یخ و یا لوله آب سرد نیز کمابیش مشکلات مشابهی برای دستگاه ماینر به وجود می آورد.

باکس ماینر خنک کننده چیست

راه حل منطقی و کارآمد برای کاهش دمای ماینر استفاده از باکس ماینر خنک کننده است.

باکس ماینرهای خنک کننده دارای سیستم تهویه مطبوع، هواکش، لوله های آب ورودی و خروجی، پوشش سلولزی در دیواره باکس و جت فن هستند که همگی به تهویه هوای داخل باکس و خروج هوای گرم کمک می کنند.

این روش های منطقی علاوه بر کاهش دما، منجر به کاهش صدا، عدم نفوذ گرد و غبار به داخل ماینر و افزایش عملکرد و طول عمر آن می شوند.

مرکز فروش باکس ماینر خنک کننده

فروشگاه آنلاین ماین باکس مرکز فروش غیر حضوری انواع باکس ماینر خنک کننده است. کلیه باکس ماینرهای عرضه شده مجهز به سیستم خنک کننده بوده و تهویه هوای داخل دستگاه را به خوبی انجام می دهند.

استفاده از باکس ماینرهای خنک کننده در نهایت موجب کاهش مصرف برق بوده و مقرون به صرفه است.

برای سفارش و خرید هر یک از انواع باکس ماینرهای خنک کننده شرکت ماینر باکس به فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *