اموزشی

نکات مهم هنگام خرید ماینر باکس

خرید ماینر باکس یکی از ضرورت های ماینینگ محسوب می شود. با توجه به آلودگی صوتی و حرارت بالای دستگاه استفاده از باکس ماینر به کاهش سر و صدا و حرارت کمک زیادی می نماید.

باکس ماینرهای شرکت ماین باکس در ظرفیت های مختلف و امکانات عالی بهترین نوع باکس در بازار بشمار می روند.

خرید ماینر باکس

ماینینگ کردن و استخراج ارز دیجیتال یکی از فعالیت های سودآور محسوب می شود. افراد زیادی با تهیه دستگاه ماینر اقدام به استخراج رمز ارز می کنند.

با این حال مشکلاتی همانند سر و صدای زیاد و حرارت بالای دستگاه در محیط منزل منجر به مزاحمت برای ساکنین و همسایگان می شود.

باکس ماینر وسیله ای برای محافظت از ماینر است. با قرار دادن دستگاه ماینر در درون باکس با خیالی آسوده می توانید در هر ساعتی از شبانه روز اقدام به ماینینگ کرده و سود خوبی کسب کنید.

نکته مهم این است که باکس ماینر تنها یک جعبه برای قرار دادن ماینر در آن نیست بلکه نقش محافظتی را نیز بر عهده دارد.

ویژگی های ماینر باکس خوب

ماینر باکس در اندازه و ظرفیت های مختلفی تولید و عرضه می شود. انواع ماینر باکس دو ظرفیته تا بیست و هشت ظرفیته را می توان بسته به نیاز خود تهیه نمود. یک ماینر باکس مرغوب باید قابلیت کاهش صدا تا حد زیادی را داشته باشد.

از طرفی افزایش حرارت دستگاه پس از مدتی کارکرد از دیگر مشکلات ماینینگ است که علاوه بر بالا بردن دمای محیط موجب افزایش صدای دستگاه می گردد.

باکس هایی که جنس بدنه آنها پی وی سی است به کاهش دما و صدای دستگاه کمک زیادی می کنند.

تهویه مناسب، پریز، سنسورهای دما و رطوبت، کنترل از راه دور و باکس درب دار از دیگر ویژگی های ماینر باکس است.

فروش انواع باکس ماینر خانگی

ماینر باکس خانگی در ظرفیت های مختلف را از شرکت ماین باکس خریداری کنید.

باکس ماینرهای شرکت ماین باکس با پوشش سلولزی، جنس بدنه پی وی سی، انواع سنسورهای دما و رطوبت و تهویه مطبوع، کلید و پریز مینیاتوری، هواکش، برق کشی درونی و برق سه فاز بهترین ماینر باکس های موجود در بازار بشمار می روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *