اموزشی

مرکز خرید سایلنت باکس ماینر

خرید سایلنت باکس ماینر با توجه به کارایی و عملکردی که دارد نیاز به توجه ویژه دارد. یک سایلنت باکس مناسب باید امکان کاهش صدای بلند دستگاه و حرارت بالای آن را داشته باشد.

از طرفی انواع امکانات کنترلی و سیستم هوشمند برای ایجاد شرایطی مناسب در درون باکس از دیگر مشخصه های باکس مناسب هنگام خرید است.

خرید سایلنت باکس ماینر

سایلنت باکس ها به عنوان راه حلی مناسب و مفید برای انواع ماینرها بکار می روند. سر و صدای ماینر اعم از ماینرهای خانگی و صنعتی یکی از مواردی است که موجب ایجاد مشکلات زیادی برای کاربران می شود. از طرفی حرارت بالای دستگاه پس از مدتی کار کردن چیزی است که بر عملکرد آن تاثیر منفی دارد.

در کاربران خانگی صدای بلند ماینر موجب ایجاد مزاحمت برای ساکنین خانه های اطراف نیز می شود. در این مواقع ماینر باکس با ایجاد یک محفظه عایق بندی شده به عنوان راه حلی قطعی بکار می رود.

نکته قابل توجه این است که با توجه به حساسیت دستگاه و لزوم استفاده از مواد مناسب و مرغوب در ساخت باکس نمی توان به هر تولید کننده ای جهت خرید باکس مراجعه نمود. در ادامه یکی از برترین شرکت های تولید کننده ماینر باکس معرفی می گردد.

برترین مرکز خرید سایلنت باکس

شرکت ماینر باکس اصفهان یکی از برترین سازندگان انواع سایلنت باکس در ایران است. انواع باکس های تولید شده در ماینر باکس با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب تهیه می شوند.

از طرفی طراحی مناسب و تعبیه انواع امکانات مختلف در ماینر باکس منجر به کارایی مطلوب باکس می شود. انواع سایلنت باکس دو ظرفیته، چهار ظرفیته، شش ظرفیته، هشت ظرفیته و ده ظرفیته را می توانید با قیمت مناسب و گارانتی تهیه کنید.

ماینر باکس با سالها تجربه در طراحی و ساخت سایلنت باکس یکی از برترین تولید کنندگان باکس ماینر محسوب می شود.

ویژگی های سایلنت باکس

سایلنت باکس با توجه به کارایی و عملکردی که دارد، دارای مشخصات و ویژگی هایی است. از این رو سایلنت باکس تنها یک جعبه برای قرار دادن ماینر نیست.

استفاده از مواد عایق بندی مرغوب جهت کاهش صدای ماینر، استفاده از مواد اولیه پی وی سی در ساخت بدنه جعبه، بدنه داخلی سلولزی، تهویه مناسب داخل محفظه با تعبیه انواع فن، سنسورهای رطوبت سنج و دما سنج، کنترل از راه دور، سیستم کنترلی هوشمند، سیم کشی صنعتی داخلی، تعبیه پریز در داخل جعبه و پنل مینیاتوری خنک کننده از جمله مشخصه های یک سایلنت باکس حرفه ای و مناسب است. برای خرید انواع سایلنت باکس در ظرفیت های مختلف به وب سایت ماین باکس مراجعه کنید.   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *