اموزشی

فروش انواع سایلنت باکس ماینر

فروش انواع سایلنت باکس ماینر

سایلنت باکس ماینر وسیله ای جهت کاهش سر و صدای غیر عادی دستگاه ماینر است. باکس علاوه بر زیبایی ظاهری، دارای امکانات متعددی جهت کاهش آلودگی صوتی و حرارت دستگاه است. برای خرید انواع سایلنت باکس به فروشگاه اینترنتی ماین باکس مراجعه کنید.

سایلنت باکس ماینر

سایلنت باکس وسیله ای برای کاهش صدای ماینر محسوب می شود. استفاده از انواع روش های غیر استاندارد برای کاهش صدای غیر عادی ماینر، نه تنها کارایی لازم را ندارد بلکه منجر به وارد آمدن آسیب به دستگاه می شود.

بدین ترتیب انواع سایلنت باکس جهت ایجاد محفظه ای مناسب برای کاهش آلودگی صوتی دستگاه به وجود آمده است.

باکس های ماینر با کاهش صدای غیر عادی دستگاه، ایجاد فضایی مناسب، تهویه و سایر امکانات علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه، موجبات راحتی و آسایش افرادی که در مجاورت آن قرار دارند را فراهم می آورد.

سایلنت باکس ها در پی عدم کارایی انواع روش های نامناسب جهت کاهش صدای ماینرها و کاهش دمای آن همانند جعبه های یونولیتی و یا دستگاه های خنک کننده طراحی و ساخته شد.

با تهیه انواع باکس متناسب با اندازه ماینر می توانید وسیله ای مناسب برای قرار دادن ماینر در اختیار داشته باشید.

فروش انواع سایلنت باکس

در زمان های گذشته تهیه سایلنت باکس چندان مورد توجه قرار نمی گرفت. با افزایش تعداد ماینرهای خانگی و صنعتی، آلودگی های صوتی و حرارت بالای ایجاد شده توسط دستگاه، موجب ناراحتی افراد می گردید.

صدای بلند فن های دستگاه و حرارت بالای آن امکان انجام فعالیت های روزمره برای افرادی که در مجاورت آن مشغول بکار هستند را نا ممکن می سازد.

از این رو طراحی و ساخت انواع سایلنت باکس در دستور کار قرار گرفت.

با توجه به اندازه و ظرفیت دستگاه امکان خرید انواع سایلنت باکس وجود دارد. برخی از مدل های موجود در بازار شامل ماینر باکس دو ظرفیته، ماینر باکس چهار ظرفیته، ماینر باکس شش ظرفیته و ماینر باکس هشت ظرفیته است. نکته مهم امکان تعبیه انواع سیستم های کنترلی در باکس است.

بدین ترتیب علاوه بر زیبایی ظاهری، کاهش آلودگی صوتی و کنترل حرارت بالای دستگاه، امکان کنترل شرایط محیطی ماینر شامل رطوبت و کنترل از راه دور نیز میسر است.

ویژگی های سایلنت باکس های ماینر باکس اصفهان

ماینر باکس اصفهان یکی از برترین تولید کننده های انواع سایلنت باکس در ایران است. انواع باکس در اندازه های مختلف و از بهترین مواد اولیه مرغوب، با امکانات کنترلی متعدد و قمیت های مناسب را می توانید از سایت ماین باکس تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *