راهنمای خرید

ارسال ماینر باکس به تمام نقاط ایران

ساخت ماینر باکس خانگی

ماینر باکس دارای ابعاد متفاوتی با توجه به ظرفیت آن است. ارتفاع باکس های فروشگاه ماین باکس ۱۲۰ سانتیمتر است.

برای خرید باکس امکان خرید آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی ماین باکس وجود دارد. تمامی محصولات توسط شرکت ماین باکس به محل مشتری ارسال می گردد.

آیا امکان ارسال باکس به سراسر کشور هست ؟

ابعاد ماینر باکس بسته به ظرفیت آن متفاوت است. به عنوان مثال یک باکس چهار ظرفیته دارای ارتفاع ۱۲۰ سانتیمتر و طول و عرض ۱۰۰ در ۸۵ سانتیمتر است.

برای ظرفیت های بالاتر ارتفاع باکس همان ۱۲۰ سانتیمتر بوده ولی طول آن متفاوت است. باکس های بزرگ دارای طولی تا ۲.۵ متر هستند.

جابجایی باکس توسط چرخ های متحرک که در زیر باکس تعبیه شده است امکان پذیر است. بدین ترتیب کاربران خانگی می توانند باکس را به آسانی جابجا کنند.

جنس بدنه باکس از پی وی سی بوده و در برابر ضربه و فشار تا حدودی مقاوم است با این حال توجه داشته باشید که در هنگام جابجایی باکس ضربه نخورد.

ماینر باکس را در فضای باز و سرپوشیده که تهویه مناسبی داشته باشد قرار دهید. دقت داشته باشید که روی باکس ماینر چیزی قرار ندهید.

خرید سایلنت باکس به صورت آنلاین

ماینر باکس وزن چندانی ندارد و جابجایی آن از طریق چرخ های زیر باکس صورت می پذیرد. برای خرید باکس می توانید به وب سایت فروشگاه ماین باکس مراجعه کنید.

امکان خرید آنلاین و غیر حضوری انواع باکس برای کاربران میسر است. برای اینکار تنها کافی است که محصول مورد نظر خود را از سایت انتخاب کرده و وجه آنرا پرداخت نمائید.

ماین باکس دارای نماد اعتماد الکترونیکی است لذا امنیت پرداخت وجه مشتریان تضمین می شود.

پس از پرداخت و ارسال سفارش، کارشناسان شرکت ماینر باکس نسبت به پردازش آن اقدام می نمایند.

چنانچه محصول مورد نظر در انبار موجود باشد در اسرع وقت برای مشتری ارسال می شود. در غیر این صورت حداکثر طی مدت سه هفته تولید و به محل مشتری ارسال می شود.

ارسال ماینر باکس به تمام نقاط ایران

یکی از مزایای فروشگاه ماین باکس ارسال باکس های سفارش داده شده به محل مشتری است. بنابراین مشتریان از تمام شهرهای ایران می توانند بدون هیچ مشکلی نسبت به خرید سایلنت باکس اقدام کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و سفارش گذاری انواع سایلنت باکس به فروشگاه اینترنتی ماین باکس مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *