اموزشی

سایلنت باکس چیست ؟

سایلنت باکس چیست

سایلنت باکس چیست؟

سایلنت باکس دستگاهی است که جلوی صدای بلند ماینر را در هنگام انجام عملیات خرید و فروش بیت کوین یا ارزهای دیجیتال دیگر، می گیرد.

صدای ماینرها از بزرگترین معضلات و مشکلات موجود در فضای ارزهای دیجیتال است که باید به صورت جدی به دنبال راه حلی برای رفع آن بود. این دستگاه دارای اجزای زیر می باشد:

تهویه هوا، بدنه گالوانیزه، کولینگ آبی به صورت تبخیری، درب رکی و پنجره هواکش.

این اجزا به دستگاه کمک می کنند تا در بهترین حالت به کاهش صدای ماینر منجر شوند.

نحوه عملکرد سایلنت باکس

ماینر ها را در دستگاه سایلنت قرار داده و برای شروع عمل استخراج کردن این دستگاه را روشن می کنیم.

پس از شروع به کار این دستگاه، برای همیشه از صدای زیاد این ماینر خلاص می شوید. مطمئن باشید، همسایه ها و دوستان و اعضای خانواده شما از خرید این دستگاه بسیار خوشحال خواهند شد.

کاربرد

این دستگاه برای افرادی که به صورت مداوم در حال خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند و همیشه برای استخراج کردن آماده می باشند، بسیار گزینه مناسبی می باشد و کاربرد فراوانی دارد. در حقیقت این فن های ماینر هستند که صدای زیادی را ایجاد می کنند و دقیقا به همین علت باید به فکر چاره ای بود تا صدای جارو برقی مانند دستگاه ماینر همه همسایه های شما را فراری ندهد.

غیر از احتمال فرار کردن همسایه ها، احتمال شکایت کردن آن ها از شما به علت ایجاد آلودگی صوتی وجود دارد.

پس باید هر چه سریع تر یکی از این دستگاه های سایلنت را خریداری کنید. تهویه هوا در این دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر به درستی انجام نگیرد این دستگاه نمی تواند به خوبی به فعالیت خود ادامه دهد.

استفاده از روغن برای تسهیل کار ماینر می تواند ایده نسبتا خوبی باشد، اما بهترین کار استفاده از روشی است که به کمک آن بتوان راه حلی قطعی برای پایان دادن به سرو صدای زیاد این دستگاه پیدا کرد.

خرید و فروش دستگاه سایلنت

برای خرید یک دستگاه سایلنت در ابتدا باید به دنبال مکانی مناسب برای خرید آن باشید تا از کیفیت آن اطمینان داشته باشید.

کیفیت در این دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا اگر دستگاه به خوبی کار نکند عملا صدای زیاد خواب شما را هم دچار اختلال خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *