اموزشی

سایلنت باکس ماینر چیست و چه کاربردهایی دارد

سایلنت باکس ماینر چیست

سایلنت باکس ماینر با بکارگیری انواع مواد عایق بندی و پلیمری بیش از ۸۵ درصد صدای دستگاه ماینر را کاهش می دهد. از طرفی سیستم خنک کننده، هواکش و لوله های ورود و خروج در کنار سنسورهای هوشمنند امکان کنترل کامل باکس ماینر را به کاربر می دهد.

سایلنت باکس ماینر

ماینینگ و استخراج رمز ارزهای دیجیتال نیاز به کامپیوترهای پیشرفته و دستگاه ماینر دارد. ارزهای دیجیتال نزدیک به یک دهه است که معرفی شده اند.

با توجه به عدم محدودیت هایی که در تولید و خرید ارزهای دیجیتال وجود دارد، هر روز با استقبال بیشتری مواجه می شود.

از طرفی امکان خرید آنلاین انواع کالاها و حتی خرید سهام به صورت غیر حضوری، موجب گسترش بیشتر ارزهای دیجیتال شده است. در میان ارزهای دیجیتال، بیت کوین در ایران بیشتر شناخته شده است.

دستگاه های ماینر را به دلیل صدای بلند و حرارتی که تولید می کند، معمولا در فضای باز در مزارع استخراج ارز دیجیتال قرار می دهند.

با این حال در شرکت ها و کاربران خانگی که معمولا ماینر را در فضای بسته و درون ساختمان قرار می دهند، این موضوع مشکل ساز خواهد بود. باکس ماینر وسیله ای برای رفع مشکلات ماینر بشمار می رود که در ادامه به تشریح آن می پردازیم.

باکس ماینر سایلنت چیست

برای کاهش صدای دستگاه ماینر در طول ماینینگ و دمای دستگاه از باکس هایی به نام باکس ماینر استفاده می کنند.

یکی از ویژگی های اصلی و مهم ماینر باکس استفاده از مواد عایق و صداگیر در ساخت جعبه است.

باکس ماینر سایلنت با بکارگیری مواد پلیمری و عایق های مناسب بیش از ۸۵ درصد صدای ماینر را کاهش می دهد. با تهیه باکس ماینر می توان بدون هیچ گونه مشکلی در ساعات مختلف شبانه روز ماینینگ کرده و کسب درآمد کنید.

کاربرد باکس ماینر

باکس ماینر دارای کاربردهای متعددی است. برای کاهش صدای دستگاه، کاهش حرارت دستگاه از طریق خنک کردن محفظه داخلی باکس و جلوگیری از نفوذ گرد و غبار در دستگاه ماینر از ماینر باکس استفاده می شود.

از طرفی با سیم کشی داخلی و تعبیه کلید و پریز و انواع سنسورها می توان کنترل کاملی بر دستگاه داشت.

برخی باکس ماینرها دارای سیستم کنترل از راه دور هستند که امکان کنترل باکس از راه دور را فراهم می اورد لذا نیازی به مراجعه حضوری برای بازرسی دستگاه نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *