راهنمای خرید

خرید سایلنت باکس خانگی با قیمت مناسب

خرید سایلنت باکس خانگی با قیمت مناسب

سایلنت باکس خانگی با قابلیت کاهش صدای بلند دستگاه ماینر یکی از الزامات ماینینگ محسوب می شود. باکس های سایلنت از مواد عایق تشکیل شده و در طراحی و ساخت آنها دقت زیادی شده است.

این باکس ها در برخی موارد قابلیت کاهش صدا تا ۸۵ درصد را دارند. برای خرید انواع باکس سایلنت به فروشگاه اینترنتی ماین باکس مراجعه کنید.

سایلنت باکس خانگی

سایلنت باکس به باکس ماینرهای صداگیر گفته می شود که قابلیت کاهش صدای بلند دستگاه ماینر را دارند. این باکس ماینرها با بکار بردن مواد عایق در بدنه باکس و توجه به اصول عایق بندی موجب کاهش صدای دستگاه تا حد زیادی می شوند.

عملیات ماینینگ که به استخراج ارزهای دیجیتال منجر می شود، مصرف برق زیادی دارد. از طرفی کارکرد دستگاه موجب افزایش درجه حرارت ماینر می شود.

در کنار تمام این موارد سر و صدای دستگاه هنگام روشن بودن مزاحمت زیادی برای کاربران و ساکنین منزل در ماینرهای خانگی دارد. سایلنت باکس همانند یک صدا خفه کن موجب کاهش صدای دستگاه ماینر می شود

بهترین قیمت سایلنت باکس

باکس ماینر سایلنت در انواع و مدل های مختلفی در بازار عرضه می شود. هر کدام از این سایلنت باکس ها بسته به اندازه و ظرفیت خود و امکانات و تجهیزات موجود قیمت های مختلفی دارند.

مواد بکار رفته در بدنه باکس، سیستم تهویه مطبوع و سایر تجهیزات تعبیه شده در باکس در قیمت تمام شده محصول تاثیر دارند. جهت خرید سایلنت باکس با قیمت های مناسب به فروشگاه اینترنتی ماین باکس مراجعه کنید.

مرکز خرید باکس ماینر سایلنت

فروشگاه اینترنتی ماین باکس فروشگاه غیر حضوری شرکت ماینر باکس است که در جهت رفاه حال کاربران راه اندازی شده است.

انواع سایلنت باکس در ظرفیت ها و اندازه های مختلف را می توانید از طریق فروشگاه ماین باکس خریداری کنید. قیمت های عرضه شده در سایت جزو بهترین قیمت های باکس ماینر محسوب می شوند.

کلیه باکس ماینرها از بهترین مواد اولیه ساخته شده و انواع تجهیزات کنترلی پیشرفته در آنها بکار رفته است. مشتریان جهت سفارش محصول می توانند پس از انتخاب باکس مورد نظر و تسویه حساب آنلاین آن را در محل خود تحویل بگیرند.

همچنین امکان پرداخت به صورت آنلاین برای مشتریان وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش تماس بگیرید و یا به بخش فروشگاه اینترنتی وب سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *