راهنمای خرید

صادرات ماینر باکس به خارج از کشور !

صادرات ماینر باکس به خارج از کشور

ماینر باکس با استفاده از مواد نسوز و عایق بعلاوه تجهیزات پیشرفته تهویه هوا و کاهش دما عملکرد بهتر دستگاه ماینر را به همراه دارد.

فروشگاه اینترنتی ماین باکس عرضه کننده انواع باکس های دو ظرفیته و بالاتر با قابلیت های حرفه ای همانند کاهش صدا تا ۸۵ درصد و کاهش دما زیر ۶۰ درجه سانتی گراد جزو برترین عرضه کنندگان بازار محسوب می شود.

ماینر باکس

باکس ماینرها اغلب از مواد نسوز و عایق ساخته می شوند. با این حال در برخی موارد ممکن است از باکس های چوبی و یا پلاستیکی برای ساخت بدنه باکس استفاده شود.

بهترین مواد برای استفاده در بدنه باکس مواد عایق و نسوز است که خاصیت کاهش صدا را نیز داشته باشد. مواد پلیمری جزو مواد اولیه مرغوب برای ساخت باکس بشمار می روند.

در برخی باکس های حرفه ای از پوشش دیواره سلولزی برای خنک کردن داخل باکس استفاده می شود. علاوه بر جنس بدنه سایر موارد مانند تجهیزات بکار رفته در باکس بر کارکرد بهتر دستگاه ماینر تاثیر مثبتی دارد.

ماین باکس مرکز فروش آنلاین انواع باکس ماینر

فروشگاه اینترنتی ماین باکس در جهت دسترسی کاربران ماینر و مشتریان باکس ماینر در سراسر کشور به محصولات شرکت تاسیس گردید.

انواع باکس ماینر در ظرفیت های مختلف در فروشگاه عرضه می گردد. کاربران از سراسر شهرهای ایران از طریق وب سایت امکان سفارش و خرید باکس ماینر را خواهند داشت.

با توجه به خدماتی همانند پرداخت آنلاین هزینه و ارسال کالا به محل مشتری دیگر نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود.

برای سفارش محصول تنها کافی است که به سایت مراجعه و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.کارشناسان در اسرع وقت جهت هماهنگی های بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

ویژگی های باکس ماینرهای ماین باکس

باکس ماینرهای عرضه شده توسط فروشگاه اینترنتی ماین باکس در ظرفیت های دو، چهار، شش، هشت، ده و بالاتر تولید و عرضه می شوند. کلیه باکس ها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است.

از جمله ویژگی های باکس ماینرهای عرضه شده می توان به قابلیت سایلنت و خنک کنندگی، امکان تولید باکس تا بیست و هشت ظرفیت، کلید و پریز مینیاتوری، برق کشی کامل، برق سه فاز، قابلیت خنک کنندگی سلولزی، جت فن، قطع و وصل کن آب ورودی، لوله هواکش صدا و حرارت با عایق بندی کامل، کاهش صدا تا ۸۵ درصد، کاهش دما تا زیر شصت درجه سانتی گراد و ضخامت بدنه پی وی سی ۱۶ میلیمتر اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *