راهنمای خرید

کاهش دمای ماینر با خنک کننده ماینر باکس

خنک کننده سلولزی

ماینر باکس با داشتن هواکش های پر قدرت در سقف و پوشش داخلی سلولزی به کاهش دمای داخل باکس کمک می کند.

افزایش دمای دستگاه ماینر طی فرآیند ماینینگ امری اجتناب ناپذیر و در عین حال خطرناک است. با استفاده از باکس ماینر می توان دمای داخل باکس و هشبرد را تا حد زیادی کاهش داد.

سیستم خنک کننده سلولزی !

فرآیند ماینینگ عملیاتی پیچیده و دشوار است که تنها توسط کامپیوترهای پیشرفته و حرفه ای امکان پذیر است. برای این که بتوانید به استخراج ارز دیجیتال بپردازید باید کارایی دستگاه ماینر و کامپیوتر خود را افزایش دهید.

بعد از خرید ماینر دستگاه پس از مدتی روشن بودن حرارت زیادی تولید می کند. کاهش حرارت دستگاه جهت ادامه فعالیت آن الزامی است در غیر این صورت مشکلاتی همانند آتش سوزی ممکن است خطر آفرین باشد.

ماینر باکس با خنک کردن دمای داخل باکس موجب کاهش دمای دستگاه ماینر می شود. این ویژگی موجب کاهش صدا و بهبود راندمان دستگاه ماینر می شود، همچنین خطر آتش سوزی را کاهش می دهد.

کاهش دمای ماینر با ماینر باکس

کلیه ماینر باکس های عرضه شده در فروشگاه ماین باکس این ویژگی را دارند که دمای داخل باکس و دمای هشبرد را تا حد قابل توجهی کاهش می دهند.

دستگاه ماینر به دلیل مصرف برق بالایی که دارد حرارت زیادی تولید می کند. این حرارت در ماینرهای بزرگتر و با ظرفیت بالاتر بیشتر خود را نشان می دهد.

با روش های عادی و معمول نمی توان دمای آنها را پایین آورد. ماینر باکس با تعبیه جت فن و پوشش داخلی سلولزی دمای داخل باکس را تا زیر بیست درجه سانتیگراد پایین می آورد.

همچنین دمای هشبرد به زیر شصت درجه کاهش پیدا می کند. بدین ترتیب محیط ایده آل برای فعالیت دستگاه ماینر به وجود می آید.

باکس ماینر چگونه موجب کاهش دمای ماینر می شود

ماینر باکس دارای تعدادی هواکش در سقف خود است که به خروج هوای گرم داخل سایلنت باکس به بیرون کمک می کند.

فن های ماینر جهت خنک کردن ماینر هوای داغ دستگاه را به بیرون هدایت می کنند. جت فن های باکس ماینر به خروج هوای گرم و کاهش دمای دستگاه کمک می کند.

از طرفی پوشش خنک کننده سلولزی داخل باکس همانند کولرهای سلولزی به خنک شدن دمای داخل ماینر باکس منجر می شود. تمام این موارد به بهبود کارایی و راندمان دستگاه ماینر کمک شایانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *