راهنمای خرید

ویژگی های باکس عرضه شده در ماین باکس

ویژگی های باکس عرضه شده در ماین باکس

کاهش دمای دستگاه تا زیر ۶۰ درجه سانتیگراد و کاهش بیش از ۸۵ درصدی صدا و نویز از دیگر مشخصات سایلنت باکس های عرضه شده است.

مهم ترین ویژگی ها

سایلنت باکس های عرضه شده در فروشگاه اینترنتی ماین باکس دارای بدنه از جنس پی وی سی با ضخامت ۱۶ میلیمتر است.

این ضخامت بدنه به همراه پوشش سلولزی با پالت هایی به ضخامت پنج سانتیمتر در درون بدنه باکس منجر به کاهش صدای دستگاه ماینر می شود.

در فروشگاه ماین باکس انواع ماینر باکس از ظرفیت دو تا بیست و هشت ظرفیت را می توانید تهیه کنید.

از دیگر ویژگی های بارز محصولات ماین باکس داشتن ضمانت و گارانتی معتبر و قابلیت بازگشت وجه کالا در صورت مرجوع نمودن تا هفت روز پس از تحویل است.

بدین ترتیب مشتریان می توانند با اطمینان نسبت به خرید انواع ماینر باکس اقدام نموده و محصولی بی نظیر و با کیفیت در محل تحویل بگیرند.

قابلیت خنک کنندگی سایلنت باکس

ماینر باکس های عرضه شده در فروشگاه ماین باکس قابلیت خنک کنندگی دستگاه ماینر را دارند. دستگاه ماینر طی فعالیت حرارت زیادی ایجاد کرده و عملکرد آن با مشکل مواجه می شود.

باکس ماینر امکان کاهش دمای هشبرد تا زیر ۶۰ درجه سانتیگراد را دارد. این کار به کمک جت فن و هواکش های تعبیه شده در باکس صورت می گیرد.

همچنین پوشش بدنه سلولزی باکس به خنک شدن هوای داخل ماینر باکس کمک می کند. این ویژگی به عملکرد بهتر دستگاه ماینر و کاهش مصرف برق کمک زیادی می کند.

کاهش آلودگی صوتی با ماینر باکس های ماین باکس

از دیگر ویژگی های ماینر باکس کاهش صدای دستگاه ماینر است. سایلنت باکس با بهره گیری از بدنه از جنس پی وی سی، لوله هواکش عایق بندی شده در برابر صدا، پالت های ضخیم پنج سانتیمتری داخل بدنه و خاصیت خنک کنندگی دستگاه ماینر به کاهش صدای دستگاه کمک زیادی می کند.

در اغلب موارد کاربران به طور محسوس کاهش آلودگی صوتی تا ۸۵ درصد را مشاهده می نمایند. بدین ترتیب امکان فعالیت شبانه روزی دستگاه ماینر و استخراج رمز ارز برای کاربران به وجود می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *