ارز چیا

رابطه هارد با ارز دیجیتال چیا چیست ؟

chia-hdd

ارز دیجیتال چیا یکی از ارزهای تازه وارد به بازار پر هیاهوی ارزهای دیجیتال است. سودآوری بالای استخراج این دسته از ارزها که با استفاده از فضای ذخیره سازی کامپیوتر صورت می پذیرد، تقاضای خرید هارد دیسک را افزایش داده و بدین ترتیب موجب گران شدن و در عین حال کمیاب شدن این قطعه سخت افزاری شده است.

هارد بخرید و از خرید و فروش ارز دیجیتال چیا سود ببرید !

شاید عجیب به نظر برسد، اما این یک واقعیت است که ارز دیجیتال چیا زمینه کمیاب شدن هارد دیسک را تشدید نموده است! بسیاری از فعالان حوزه فناوری در شبکه های اجتماعی اظهار داشته اند که قیمت هارد در کشور ایران به شدت افزایش پیدا کرده و اصلی ترین عامل بروز این موضوع ارز یجیتال چیا می باشد.

حال شاید از خودتان بپرسید که بین هارد دیسک و ارز دیجیتال چیا چه رابطه ای می تواند وجود داشته باشد که موجب این افزایش قیمت شده است؟!

ارز دیجیتال چیا چیست؟

جالب و در عین حال لازم است بدانید که ارز دیجیتال چیا یکی از ارزهای تازه وارد به بازار پر هیاهوی ارزهای دیجیتال است.

سودآوری بالای استخراج این دسته از ارزها که با استفاده از فضای ذخیره سازی کامپیوتر صورت می پذیرد، تقاضای خرید هارد دیسک را افزایش داده و بدین ترتیب موجب گران شدن و در عین حال کمیاب شدن این قطعه سخت افزاری شده است.

حل مشکلات زیست محیطی؛ هدف بنیانگذار ارز دیجیتال چیا

برام کوهن که بنیانگذار ارز دیجیتال چیا می باشد، خالق بیت تورنت نیز هست. بیت تورنت شبکه اشتراک گذاری فایل قدیمی و مشهوری است که زمانی موجب به چالش کشیدن دولت ها بر سر مسائل کپی رایت فایل ها شده بود.

بر اساس ادعاهای عنوان شده از سوی برام کوهن، او قصد توسعه ارزهای دیجیتالی را دارد که کار کردن با آن ها ساده و بدون دردسر بوده و به مشکلات زیست محیطی ماینینگ بر اثر مصرف انرژی پایان دهد.

در نتیجه این ادعا ارزهای دیجیتال چیا پا به عرصه رقابت گذاشته و با استقبال بی نظیری از سوی کاربران و فعالان بازار ارز دیجیتال رو به رو شدند.

بر اساس اظهارات بنیانگذار ارز چیا، اشخاص متمایل به شرکت در فارمینگ چیا می توانند به سایت رسمی مراجعه نموده و پس از دانلود نرم افزار مخصوص و با اختصاص فضای ذخیره سازی برای تایید تراکنش ها به خرید و فروش ارز دیجیتال چیا و کسب سود قابل توجه بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *