اموزشی

آیا می‌توان از سایلنت باکس در آپارتمان استفاده کرد؟

تهیه ماینر باکس خانگی در تهران

استفاده از ماینر در آپارتمان به چه صورت است؟

افراد بسیار زیادی هستند که در آپارتمان‌ها زندگی می‌کنند و این افراد، ممکن است علاقه مند باشند تا در آپارتمان اقدام به استخراج ارز دیجیتال کنند.

از این جهت، با خرید سایلنت باکس پیشرفته، قادر خواهید بود تا صدای ماینر را تا حد زیادی کاهش دهید و در سطح آپارتمان اقدام به استخراج بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال کنید.

متاسفانه، نمی‌توان در حالت عادی ماینر را در واحد آپارتمان گذاشت و یا اینکه حتی دو ماینر را در یک خانه ویلایی قرار داد.

به این دلیل که ماینر در حالت عادی، صدای بسیار زیادی تولید می‌کند و همین مسئله باعث می‌شود تا شما و همسایگان از وضع موجود ناراضی باشید و حتی در بسیاری مواقع، ممکن است همسایه‌ها گزارش دهند که شما در حال مصرف بی رویه برق هستید.

بنابراین، با خرید سایلنت باکس از فروشگاه ماین باکس، می‌توانید جلوی این اتفاقات را بگیرید.

کاهش صدای ماینر با خرید سایلنت باکس

ماینر باکس‌های موجود در فروشگاه ماین باکس، همگی قدرت بسیار زیادی در کاهش صدای ماینر دارند و از این جهت، شما قادر خواهید بود تا در هر جایی از جمله آپارتمان، ماینرهای خود را روشن نگه دارید و کسب درآمد داشته باشید.

اگر مایل هستید تا در آپارتمان اقدام به استخراج بیت کوین کنید، باید سایلنت باکس از نوع سوپر سایلنت تهیه کنید.

با خرید ماینر باکس چند دسیبل صدا کم می‌شود؟

سایلنت باکس سوپر سایلنت، صدای ماینر را تا 95 دسیبل کاهش می‌دهد و صدای بسیار ضعیفی از ماینر به بیرون می‌رود که توسط شخص خاصی قابل شنیداری نمی‌باشد.

در صورتی که شما در منزل ویلایی اقدام به استخراج ارز دیجیتال می‌کنید، می‌توانید ماینر باکس معمولی را تهیه کنید که صدای ماینر را تا 85 دسیبل کم می‌کند.

تمام ماینر باکس‌های موجود در فروشگاه ماین باکس، از استاندارد لازم برخوردار هستند و شما می‌توانید با خرید ماینر و همچنین سایلنت باکس، اقدام به استخراج ارز دیجیتال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *