ارز چیا

آموزش استخراج ارز چیا و دانستنی های آن

جالب و در عین حال لازم است بدانید که آموزش استخراج ارز چیا شباهت فراوانی به آموزش کشاورزی دارد. در فرآیند استخراج ارز چیا لازم است که کلیه فایل های موجود بر روی دستگاه ذخیره سازی حذف کنید (پاکسازی زمین کشاورزی).

سپس یک پلات برای چیا آماده سازی نموده (شخم زدن و پاشیدن دانه) و منتظر به سود رسیدن آن باشید (به بار نشستن محصول).

ارز چیا چیست؟

ارز چیا که امروزه بسیار ترند شده و مورد توجه فعالان حوزه ارز دیجیتال قرار گرفته است، شبکه ای است که اساس فعالیت خود را بر روی بلاکچین های کم مصرف بنا نموده است.

یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین اهداف این ارز تبدیل نمودن فرآیند استخراج ارز چیا به فعالیتی ساده و قابل دسترسی برای کلیه علاقه مندان است که در عین حال کمترین ضرر را برای محیط زیست در پی داشته باشد.

اهمیت آموزش استخراج ارز چیا ما را بر آن داشته است که در ادامه به این موضوع مهم بپردازیم.

آموزش استخراج ارز چیا؛ فرآیندی مشابه کشاورزی!

آموزش استخراج ارز چیا با کلیه ارزهای دیجیتال دیگر متفاوت است. اگرچه اصل کار یکی است، اما این کوین دارای الگوریتم اجماع متفاوتی بوده و به منظور افزایش امنیت بلاکچین خود الگوریتم زمان و مکان را مورد استفاده قرار می دهد.

بر خلاف کلیه الگوریتم های اثبات کار که به منظور انجام یک وظیفه حجم قابل توجهی از انرژی را مصرف می کنند، ارز چیا تنها نیازمند پلات های ذخیره سازی می باشد. بسیار اهمیت دارد که این پلات ها با اطلاعاتی درست پر گردند.

جالب و در عین حال لازم است بدانید که آموزش استخراج ارز چیا شباهت فراوانی به آموزش کشاورزی دارد. در فرآیند استخراج ارز چیا لازم است که کلیه فایل های موجود بر روی دستگاه ذخیره سازی حذف کنید (پاکسازی زمین کشاورزی).

سپس یک پلات برای چیا آماده سازی نموده (شخم زدن و پاشیدن دانه) و منتظر به سود رسیدن آن باشید (به بار نشستن محصول). البته به یاد داشته باشید که زمان زیادی لازم است تا بلاک های چیا تولید گردند.

شانس کاربر برای حل بلاک ارز چیا دقیقا تابع در اختیار داشتن فضای خالص از کل فضای شبکه است.

نحوه انتخاب برنده در شبکه چیا

هر بار که چالش یک بلاک در شبکه به طور موفقیت آمیز به پایان می رسد، شبکه چیا بر اساس یک سری قواعد و قوانین خاص به انتخاب برنده می پردازد.

در صورتی که پلات شما با بلاک برنده تطبیق داشته باشد، شما به عنوان برنده اعلام شده و پاداش را دریافت خواهید نمود.

گفتنی است که پاداش بلاک مذکور در طی 12 سال اول، هر 3 سال با کاهش مواجه می شود. اما پس از گذشت 12 سال، این پاداش به مقداری ثابت و بی نهایت ارتقا می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *