اموزشی

میزان کاهش صدا با ماینر باکس

میزان کاهش صدا با ماینر باکس

ماینر باکس با عایق بندی مناسب و استفاده از ساختار جاذب صوت در بدنه خود به طور محسوس موجب کاهش صدای دستگاه ماینر می شود.

باکس ماینرهای عرضه شده در فروشگاه ماین باکس از بهترین مواد عایق تهیه شده و کاهش بیش از هشتاد و پنج درصدی صدا را به همراه دارند.

کاهش صدای دستگاه ماینر با ماینر باکس

سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی یکی از جذابیت های بازار پول و سرمایه است. ریسک سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال به دلیل نوسانات اخیر آن از ریسک بالایی برخوردار است و در واقع یکی از دلایل جذابیت آن همین ریسک بالای آن است.

کاربران خانگی زیادی اقدام به استخراج ارز دیجیتال می کنند. ماینر باکس به دلیل فواید متعدد خود مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته است، به طوری که بدون داشتن سایلنت باکس امکان ماینینگ وجود نداشته و یا دشوار است.

ماینینگ یا استخراج ارز دیجیتال مصرف برق بسیار بالایی دارد تا جایی که مصرف برق برای استخراج یک بیت کوین را معادل مصرف برق یک خانه در طول یک سال برآورد می کنند.

مصرف برق بالا موجب افزایش دما و روشن شدن فن های دستگاه و ایجاد صدای زیاد می شود.

صدای بلند ماینینگ بزرگترین مشکل کاربران خانگی

ماینینگ و استخراج ارز با صدای زیادی همراه است. این آلودگی صوتی موجب تاثیر منفی بر روی دستگاه شنوایی، احساس آرامش و آسایش افراد می شود.

در شب هنگام این مشکل بیشتر بروز پیدا می کند. یکی از مشخصات اصلی ماینر باکس کاهش صدا است. معمولا در بدنه باکس ماینرها از مواد عایق و جاذب صدا استفاده کرده که موجب کاهش چشمگیر صدا می شود.

در کاربران خانگی سر و صدای دستگاه موجب اختلال در خواب شبانه، ایجاد مزاحمت برای همسایگان و تاثیرات نامطلوب بر روی ذهن کاربران می شود.

این مورد ممکن است به شکایت همسایه ها از شما منجر شده و مشکلات زیادی را به وجود آورد.

کاهش صدای ماینر با ماینر باکس

ماینر باکس با استفاده از مواد پلیمری جاذب صوت در بدنه خود بیشترین کاهش در صدای دستگاه ماینر را به همراه دارد.

علاوه بر این پالت های ضخیم به ضخامت پنج سانتیمتر با ساختار سلولزی حداکثر جذب صدا را خواهند داشت.

در تمام این موارد صدای دستگاه ماینر کاهش محسوسی دارد. در فروشگاه ماین باکس، انواع ماینر باکس های عرضه شده تا ۸۵ درصد کاهش آلودگی صوتی را به همراه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *