اموزشی

عرضه انواع باکس ماینر سایلنت

عرضه انواع باکس ماینر سایلنت

باکس ماینر سایلنت به جعبه محافظ ماینر گفته می شود که وظیفه کاهش صدای بلند دستگاه و خنک کردن آن را بر عهده دارد. استفاده از باکس ماینر دارای مزیت های متعددی است. کاربران خانگی ماینر نیاز زیادی به سایلنت باکس دارند. برای خرید باکس ماینر به سایت ماین باکس مراجعه کنید.

باکس ماینر سایلنت

سایلنت باکس ماینر جعبه ای برای کاهش آلودگی صوتی دستگاه ماینر است. رمز ارزهای دیجیتال در واقع پول های دیجیتال و غیر فیزیکی هستند که از طریق سایت و فضای اینترنت خرید و فروش می شوند.

به ارزهای دیجیتال بیت کوین نیز می گویند. هر فردی می تواند با خرید دستگاه ماینر خانگی و سیستم های کامپیوتری و اینترنت پر سرعت به خرید و فروش بیت کوین بپردازد.

دستگاه ماینر اغلب دارای دو عدد فن هستند که برای خنک کردن دستگاه کار می کنند.

مادامی که دستگاه روشن باشد، فن های ماینر نیز به تهویه و خروج هوای گرم دستگاه کمک می کنند. صدای فن های ماینر در هنگام کار بلند است و مزاحمت زیادی ایجاد می کند.

کاربران خانگی ماینر به دلیل صدای زیادی دستگاه نمی توانند آن را بکار ببرند. برای رفع این مشکل سایلنت باکس ماینر طراحی و عرضه شده است.

مزیت های سایلنت باکس ماینر

سایلنت باکس ماینر یک محفظه سربسته عایق بندی شده است که سر و صداهای دستگاه را در خود جذب می کند.

برای این کار از عایق PVC به همراه سیستم تهویه هوا، پنل های خنک کننده، پریز صنعتی، رطوبت سنج، دما سنج و سیم کشی داخلی استفاده می شود.

جعبه دارای درب بوده و از طریق شیشه و یا پوشش پلاستیکی به داخل دید دارد. لذا کاربران می توانند از بیرون داخل جعبه را ببینند.

سیستم های کنترل از راه دور امکان کنترل سیستم تهویه، سیست خنک کننده و وضعیت ایمنی جعبه را فراهم می آورد.

به عنوان مثال شما می توانید ماینر را در زیر زمین و یا محلی دور از دسترس قرار داده و از طریق سیستم کنترل از راه دور آن را تحت نظر داشته باشید. این کار به کاهش بیشتر صدای دستگاه و عدم مزاحمت کمک می کند.

مرکز عرضه سایلنت باکس ماینر

برای تهیه سایلنت باکس ماینر مراجعه به مراکز خرید تخصصی توصیه می شود. شرکت ماینر باکس اصفهان مرکز تولید و عرضه انواع سایلنت باکس در اندازه های مختلف و امکانات پیشرفته است.

کلیه کالاهای عرضه شده با گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می شوند. امکان خرید آنلاین از طریق سایت ماین باکس برای کاربران در سراسر شهرهای ایران وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *