اموزشی

درباره بیت کوین و سایلنت باکس چه می دانید ؟

درباره بیت کوین و سایلنت باکس

درباره بیت کوین و سایلنت باکس چه می دانید ؟

کنترل کردن صدا یکی از مسائل مهم در تمامی ماینرهای خانگی محسوب می شود زیرا صدای فن های ماینر بلند است و باعث ایجاد اختلال در خواب و همین طور مزاحمت برای همسایگان می شود سایلنت باکس در این زمینه به شما بسیار کمک می کند.

بیت کوین یک ارز دیجیتال و مجازی ست که هر خریدی با آن ممکن است، این ارز در ماه های اولیه سال 2018 به قدرت زیادی رسید و قیمت این ارز در این سال به قیمت 13 دلار دست پیدا کرد، که این امر باعث محبوبیت و شناخته شدن بیشتر این ارز شد.

به هر حال عملیات استخراج کاری مداوم است و نمی‏تواند متوقف شود. پس باید صدای دستگاه را کاهش داد.

در بیان تخصصی تر بیت کوین قالبا ترکیبی از رمز های کامپیوتری است که ارزش مادی دارند تولید این نوع کد ها با رایانه های خاص و قدرتمند با نیروی برق هنگفتی تولید می شود.

تاریخچه بیت کوین چیست؟

بیت کوین اولین ارز دیجیتال محسوب می شود، جالب است بدانید هنوز کسی نامی از سازنده آن ندارد.

سایت بیت کوین اطلاعات و توضیح دقیقی در این باره نمی دهد. تنها نامی که از طرف این سایت شنیده شد است.

نام ساتوشی ناکوموتو است اما اصلا واضح نیست، آیا این شخص وجود خارجی دارد !؟ و یا صرفا اسم یک جمع خاصی این گونه نام گذاری شده است !

بیت کوین چگونه فعالیت می کند؟

یکی از دلایل محبوبیت بیت کوین ساده بودن خرید آن است، زیرا می تواند بدون واسطه و نیاز به بانک ها خرید و فروش شود از این رو مالیاتی به این ارز تعلق نمی گیرد .

در حال حاضر بیت کوین مانند طلا و جواهر از ارزش بالایی برخوردار است.

ارزش این ارز دیجیتالی هر روز ممکن است دچار تغییر شود. با خرید این ارز پول شما در یک کیف پول دیجیتالی در رایانه، موبایل ،… ذخیره می شود.

هر پرداختی در بلاک چین صورت می گیرد باید مورد تایید کاربران واقعه شود، با توجه به این موضوع امکان تغییر اطلاعات و تقلب بسیار کم است اما غیر ممکن نیست!

چند نکته درباره بیت کوین و خرید آن!

  • بیت کوین به راحتی ارز خود را در تمام جهان جابه جا می کند و به شما اجازه می دهد کیف پول دیجیتالی خود را مدیریت کنید.
  • یکی از نکات مهم در خرید بیت کوین ایمن نگه داشتن کیف پول است، مسئولیت این موضوع بر عهده خود شخص بود و قبل از خرید بیت کوین و حتی در هنگام معامله باید موارد ایمنی را رعایت کند و به آن ها آگاه باشد.
  • قیمت بیت کوین نامشخص است و در یک بازه زمانی می تواند رشد صعودی یا نزولی داشته باشد، این موضوع تا حد زیادی قابل پیش بینی نیست از این رو اگر ترس از دست دادن پول خود را دارید یا از ریسک آن می ترسید از خرید بیت کوین خودداری کنید.
  • معامله بیت کوین قابل برگشت نیست پس در هنگام معامله باید دقت کافی را داشته باشید
  • اگر کسی می خواهد معامله ای را با بیت کوین با شما انجام دهد ولی شما تمایلی به گرفتن بیت کوین ندارید سرویس هایی وجود دارند که می توانند ارز بیت کوین را به ارز محلی تبدیل کنند.
  • بیت کوین دارای ارزش رسمی و دولتی نیست ولی دولت از شما می خواهد مالیات مربوط به آن را مانند بقیه موارد پرداخت کنید، مسئولیت تامین امنیت و اطمینان از موارد مالیاتی و قوانین بر عهده خود شما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *