اموزشی, راهنمای خرید

تاثیر استفاده از ماینر باکس در روند ماینینگ

تاثیر ماینر باکس

با استفاده از ماینر باکس خانگی درآمد بیشتری کسب کنید!

ماینر باکس خانگی چه کارایی دارد؟ آیا می‌تواند بر روند استخراج ارز دیجیتال تاثیر گذار باشد؟

ممکن است تا به امروز برای شما سوال پیش آمده باشد که استفاده از سایلنت باکس می‌تواند باعث شود تا ما کسب درآمد بیشتری داشته باشیم؟

پاسخ به این سوال، بله. شما می‌توانید با استفاده از ماینر باکس خانگی، قدرت بیشتری برای استخراج را از ماینر دریافت کنید و میزان استفاده از هش ریت دستگاه ماینر به حداکثر برسد و در نتیجه درآمد شما بیشتر شود.

به هنگامی که هش ریت بیشتری دریافت کنید، سرعت ماین شدن ارز دیجیتال افزایش می‌یابد و از این جهت شما درآمد بیشتری را کسب می‌کنید.

دریافت هش ریت بیشتر با ماینر باکس خانگی

اگر به فکر این هستید تا هش ریت بیشتری را دریافت کنید، باید اقدام به خرید ماینر قوی تری کنید.

زیرا ماینرها مجاز هستند تا صرفا از حداکثر هش ریت تعریف شده استفاده کنند و اگر بخواهید دستگاه را دستکاری کنید و یا اینکه به صورت Custom بر روی آن کارت گرافیک و یا دیگر موارد نصب کنید، باعث می‌شود تا دستگاه ماینر شما خیلی سریع خراب شود.

بنابراین، با وجود استفاده از ماینر باکس خانگی، قادر خواهید بود تا از حداکثر قدرت ماینر برای استخراج ارز دیجیتال استفاده کنید.

ارز مناسب برای استخراج چیست؟

شما می‌توانید با وجود ماینر و همچنین سایلنت باکس، اقدام به استخراج بیت کوین، اتریوم و… کنید. یکی از بهترین رمز ارزهایی که می‌توانید با استفاده از ماینر استخراج کنید، مونرو است.

مونرو، به عنوان مرموزترین رمز ارز دیجیتال شناخته می‌شود که هیچکس نمی‌تواند آن را ردیابی کند و به همین دلیل ممکن است در آینده بسیار با ارزش شود.

قیمت حال حاضر مونرو، نزدیک به 270 دلار است که شما می‌توانید با سه دستگاه ماینر معمولی، روزانه یک مونرو را استخراج کنید.

برای اینکه بتوانید مونروهای بیشتری را استخراج کنید، می‌توانید از ماینر باکس خانگی برای استفاده از حداکثر هش ریت ماینر استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *